O nas


Pokoje gościnne „Villa Historia” (dawniej hotel Centennial) to jedyne takie, wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce w Bieczu – malowniczym miasteczku, nazywanym przez niektórych „małym Krakowem”, ściśle osadzonym w dziejach Polski i związanym z jej wielkimi postaciami, takimi jak Władysław Łokietek, Królowa Jadwiga, Kazimierz Wielki, czy Władysław Jagiełło. To w Bieczu mieszkali i tworzyli wybitni Polacy, wśród których był Marcin Kromer, czy Wacław Potocki. Poprzez pamiątki z czasów swej świetności miasteczko tworzy niezapomnianą atmosferę. W oddalonej 3 km od Biecza wsi Binarowa znajduje się niezwykle cenny zabytek, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO - gotycki kościół parafialny p.w. św. Michała Archanioła.

 

pokoje biecz

 

Naszym gościom oferujemy pokoje i apartamenty, wyposażone w telewizor i łazienki z prysznicem, których standard dorównuje tym apartamentom z najlepszych hoteli w powiecie Gorlice. Do dyspozycji gości hotelowych jest Internet bezprzewodowy WI-FI, zaś z okien apartamentów rozciąga się piękny widok na średniowieczny Biecz.

 

Sala Hiszpańska pokoje biecz

 

Goście hotelowi przez cały czas pobytu mogą korzystać z urządzonej w stylu hiszpańskim sali bankietowej, usytuowanej na najwyższym piętrze budynku.

 

sala hiszpańska pokoje biecz

 

W sali bankietowej goście hotelowi spożywają śniadanie.

 

stół szwecki

 

śniadanie w hotelu

 

Z tarasu sali bankietowej roztacza się przepiękny widok na pobliskie góry w Beskidzie Niskim oraz dolinę rzeki Ropa. Ten widok pełen niezwykłej magii powoduje, że każdy kto nas odwiedzi z chęcią powraca do Biecza i do nas.

 

taras pokoje biecz

 

Naszym gościom zapewniamy parking oraz dysponujemy studiem sportowym.

 

taras mały pokoje biecz

 

Chętni mogą popływać na krytym basenie, znajdującym się w oddalonej 12 kilometrów od Biecza miejscowości Gorlice oraz pojeździć na nartach w pobliskich ośrodkach narciarskich, m.in. na Magurze Małastowskiej lub w Chyrowej.

 

Amatorzy dobrej kuchni mogą spędzić niezapomniane chwile w wyjątkowych wnętrzach restauracji „U Becza”, usytuowanej 20 metrów od „Villa Historia”.

 

restauracja u becza pokoje biecz

 

Cena pokoju lub apartamentu jedno- lub dwuosobowego  -  190 zł / 250 zł

 

Możliwość płatności kartą kredytową Visa i Master Card.

 

Serdecznie zapraszamy.

Villa Historia - Biecz pow. Gorlice - zapraszamy również na  Google+   Facebook   Twitter  

Projekt i realizacja © Optima 2014 - Projektowanie stron www