Skip to content

O nas

Pokoje Gościnne dawniej hotel Centennial

To jedyne takie, wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce w Bieczu – malowniczym miasteczku, nazywanym przez niektórych „małym Krakowem”, ściśle osadzonym w dziejach Polski i związanym z jej wielkimi postaciami, takimi jak Władysław Łokietek, Królowa Jadwiga, Kazimierz Wielki, czy Władysław Jagiełło. To w Bieczu mieszkali i tworzyli wybitni Polacy, wśród których był Marcin Kromer, czy Wacław Potocki. Poprzez pamiątki z czasów swej świetności miasteczko tworzy niezapomnianą atmosferę. W oddalonej 3 km od Biecza wsi Binarowa znajduje się niezwykle cenny zabytek, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO – gotycki kościół parafialny p.w. św. Michała Archanioła.

Naszym gościom oferujemy pokoje i apartamenty, wyposażone w telewizor i łazienki z prysznicem, których standard dorównuje tym apartamentom z najlepszych hoteli w powiecie Gorlice. Do dyspozycji gości hotelowych jest Internet bezprzewodowy WI-FI, zaś z okien apartamentów rozciąga się piękny widok na średniowieczny Biecz.

O nas

Goście hotelowi przez cały czas pobytu mogą korzystać z urządzonej w stylu hiszpańskim sali bankietowej, usytuowanej na najwyższym piętrze budynku.

W sali bankietowej goście hotelowi spożywają śniadanie.

O nas

Wynajem sali bankietowej

Istnieje możliwość wynajęcia sali bankietowej na okolicznościowe spotkania towarzyskie takie jak urodziny czy imieniny.
O nas

Z tarasu sali bankietowej roztacza się przepiękny widok na pobliskie góry w Beskidzie Niskim oraz dolinę rzeki Ropa. Ten widok pełen niezwykłej magii powoduje, że każdy kto nas odwiedzi z chęcią powraca do Biecza i do nas.

Amatorzy dobrej kuchni mogą spędzić niezapomniane chwile w wyjątkowych wnętrzach restauracji „U Becza”, usytuowanej 20 metrów od „Villa Historia”.;

O nas

Nasze pokoje Naszym gościom oferujemy pokoje i apartamenty 2 osobowe.

O nas

Apartamenty
z aneksem kuchennym

Apartamenty 2 osobowe  z możliwością dokupienia 2 dodatkowych miejsc noclegowych.

O nas

Apartamenty
standard

Apartamenty 2 osobowe z możliwością wykorzystania dwóch dodatkowych miejsc noclegowych.

O nas

Pokoje
2 osobowe

Pokoje noclegowe o wysokim standardzie.
 

Cennik noclegów

pokój 2 osobowy

200 zł

pokój 2 osobowy
apartament 2 osobowy

250 zł

apartament 2 osobowy
śniadanie

20 zł / osobę

śniadanie

Zapraszamy do nas

ul. Węgierska 13
38-340 Biecz

Zadzwoń do nas

 tel. +48 531 690 830
 tel. +48 601 928 867